+48 695 034 732, +48 697 399 321 rekrutacja@strongteam.eu, office@strongteam.eu

Malarz Tapeciarz

€ 12.00 / godz.

Opis

MALARZ -TAPECIARZ BUDOWLANY

Posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagordzenie (zależne od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka niemieckiego)
  • legalne zatrudnienie oparte o niemiecką umowe o prace
  • darmowe zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • wsparcie polskiego koordynatora

Wymagamy:

  • conajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
  • wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd bynajmniej jedna osoba w grupach 2 osobowych
  • ukonczona szkola zawodowa i conajmniej 3 lata doświadczenia jako malarz-tapeciarz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych
  • wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji
  • kladzenie tapet

Zobacz też

Wszystkie oferty

Opinie pracowników

Dodaj opinię
Go up
zamknij

PL DE